У Запоріжжі та області встановлюють меморіальні дошки на честь загиблих у зоні АТО

10 березня в Запоріжжі відкрили меморіальну дошку на честь бійця 93-ї механізованої бригади Романа Соловйова. Пам’ятну табличку встановили на фасаді Запорізької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату «Світанок», де хлопець провів три роки – з 2006 по 2009. Після закінчення інтернату навчався у Бердянську, а потім добровільно пішов служити в армію за контрактом. Життя хлопця обірвалося 29 серпня під Іловайськом. Довгий час від бійця не було чути звісток, аж поки рідному братові не повідомили про загибель Романа. 9 березня йому мав виповнитися 21 рік. Відкривали дошку брат загиблого та директор інтернату Катерина Шарикова, яка була законним опікуном Романа. Вшанувати пам’ять прийшли вихованці навчального закладу та бійці 95-ї аеромобільної бригади.
А 28 лютого в маленькому селі Терсянка Новомиколаївського району встановили меморіальну дошку бійцю Костянтину Закревському, який загинув 22 січня під Дебальцевим. 34-літній хлопець служив в 57-й окремій механізованій бригаді. За словами матері, Костянтин до останнього залишався патріотом і ніколи не жалівся на труднощі.
У цьому ж селі вшанували пам’ять іншого героя АТО – Олександра Шевченка. Меморіальну дошку на його честь встановили на школі, яку закінчив боєць.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *