ТОП-5 новинок підліткової літератури на книжковому ринку України

book24Серед найбільш очікуваних літературних новинок 2021 року видавці та книгопродавці відзначають велику кількість таких, що відносяться до жанрів, які прийнято вважати підлітковими. Такий несподіванім виявився вплив на книжковий ринок всесвітнього карантину.

Через нього люди стали більше часу проводити вдома, частіше дивитися фільми, довше грати в ігри і, звичайно, більше читати. Друга причина — це масовий стрес. А краще антистресове чтиво — це книга для підлітка, література втечі. Втечі в світ дитинства, мрії і чарівництва. Саме тому в минулому році різко зросли продажи літератури для тінейджерів, що в свою чергу призвело до збільшення видаваних молодіжних романів і їхніх накладів.

Отже, ось кращі нові книги для підлітків, які напевно їм сподобаються, а батькам допоможуть виглядати сучасними і модними в очах своїх дітей.

«Маски та хроми»

Ця книга була перекладена ще в минулому році. Вона відкриває цикл «Червоний Арлекін» італійського фантаста і режисера Роберто Річчі. На Батьківщині автора його нові твори про світ мракобісся, де мешкають таємничі створіння і видна людська аура, одразу стали бестселерами і цей успіх вони можуть повторити на екрані. В цьому році подорож в світ Арлекінів можна буде продовжувати також у другій книзі циклу — «Царство брехні».

«Остання таємниця драконів»

Третя книга «драконівського» циклу нідерландської письменниці Фіони Ремпт, розпочатого ще в 2015 році. Трилогія набирає популярність, перекладається на різні мови і в майбутньому напевно буде продовжена і екранізована.

«Таємниця англійського замку»

Містичний детектив про пригоди англійської сім’ї Томпсон написаний російськими авторами Сергієм і Катериною Духіними. Видано одразу в двох частинах — «Замок» і «Підземелля». Рецензенти і критики пророкують твору читацький успіх і продовження.

«Степовий бог»

Новинка української літератури — перша частина трилогії «Хассара» авторства письменника з Мелітополя Євгена Ліра. Ця книга була видана ще в 2019 році. В очікуванні другої частини циклу фанати українського фентезі розкупили першу, і тепер видавництво «Дім химер» надрукувало додатковий тираж, який доступний за попереднім замовленням на book24.ua.

«Руміні і королева вітрів»

Свій цикл пригод мишеняти Руміні угорська письменниця Юдіт Берг почала ще в 2006 році. Зараз серія наближається до ювілейної десятої книги. Популярність Руміні викликана тим, що він нагадує відважного Ріпічипа — другорядного персонажа «Хронік Нарнії», в якому Берг побачила потенціал головного героя.

Впевнені, що наш огляд книжкових новинок допоможе вам не тільки стати їх першим читачем, а й бути в курсі нових фільмів і серіалів. Тому що Голлівуд сьогодні теж робить упор на teenage-контент і в першу чергу адаптує літературні бестселери.