Ігор Артюшенко очолив Запорізьку міську організацію політичної сили Президента України

Политреклама-2
Народний депутат України Ігор Артюшенко очолив Запорізьку міську організацію партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка». «Рішення давалось важко, бо останні шість років я не бачив себе в жодній з політичних партій. Але виклики сучасності – місцеві вибори, які мають знести прогнилу нинішню запорізьку владу та не допустити реваншу корупціонерів, бандитів, сепаратистів з Донбасу і перефарбованих щурів, не залишили мені вибору. Лишалось або робити вигляд, що моя робота – це виключно депутатська діяльність у Києві та окрузі, або взяти кермо в свої руки і нести повну відповідальність за результат. Я обрав останнє», – зазначив Ігор Артюшенко.
Народний депутат закликав запоріжців долучатись до діяльності та активно брати участь у побудові успішного, сучасного міста, наголосивши на тому, що мешканці Запоріжжя за останні два роки довели своє право на кращу долю.
«Півтора роки назад був перший бій – вибори Президента України, де в першому турі український народ віддав свою підтримку нинішньому голові держави задля реалізації європейського, демократичного майбутнього. Другим боєм стали парламентські вибори, на яких ми поставили основне завдання – не дати пройти жодному «ахметівському» кандидату в Запоріжжі. І ми вдало впорались з цим завданням. Наразі на нас чекає останній, найважчий бій. Цей бій – міські вибори, які є найважливішими. Адже без адекватного, демократичного міського голови і без проукраїнської демократичної більшості в міськраді в умовах децентралізації влади буде достатньо важко реалізувати те, за що ми так довго боролись», – зазначив Артюшенко.
Парламентар наголосив, що саме бажанням очолити «найважчий і найважливіший бій» на місцевому рівні в Запоріжжі і викликане рішення очолити місцевий осередок Президентської політичної сили.
Разом з тим, народний депутат виділяє два основні завдання, які стоять перед Запорізькою міською організацією партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка».
Перше викликане загрозою, яку Ігор Артюшенко називає «зовнішньою». Вона полягає в бажанні політичного реваншу зі сторони донецьких «регіоналів», представлених політичною силою «Опозиційний блок», очільники якого хочуть отримати контроль над Запоріжжям.
«Опозиційний блок, який складається з донецького менеджменту, активно «окуповує» Запорізький край, адже втративши свою вотчину на Донбасі і довівши край до війни і хаосу, Ахметов нині хоче політично закріпитись у Запоріжжі. До чого це може призвести, легко побачити, поглянувши на нинішній Донецьк або Луганськ. Наше завдання – об’єднати запоріжців перед цією загрозою і дати гарну відсіч донецьким «регіоналам», адже Запоріжжям мають керувати його мешканці», – наголошує Артюшенко.
Також парламентар наголошує, що важливо не допустити до влади місцевих нинішніх казнокрадів, які довели місто до комунального колапсу і розрухи в усіх сферах життєдіяльності.
«Є чітке розуміння того, що за п’ять років кожен запоріжець побачив на власні очі повну бездіяльність місцевої влади. Ми бачимо розруху в сфері комунального господарства і разом з тим корупцію в медицині та освіті, але найбільш корумпованими стали місцева влада Запоріжжя. Далі допускати розвал індустріального, майже мільйонного міста неприпустимо, і цю ситуацію треба міняти на місцевому рівні, чим ми і займемось», – зазначив народний обранець.
Другим, пріоритетним завданням Запорізької міської організації Партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Артюшенко називає формування молодої команди за такими трьома критеріями як професіоналізм, патріотичність та порядність. Саме такі нові кадри за словами парламентаря мають реалізувати загальнодержавну програму на місцях і міняти місто на краще після багаторічного застою.
На дещо провокаційне запитання – чи закликає Ігор Артюшенко голосувати запоріжців за партію «Блок Петра Порошенка «Солідарність» – народний депутат відповідає наступним чином: «Політичний вибір – це особиста справа кожної людини. На відміну від тих, хто купує голоси за гречку або солодкі обіцянки, я вважаю, що запоріжці виховані, освічені люди, і кожен сам зможе прийняти для себе рішення. Я для себе рішення прийняв. Хочеться лише, щоб кожен запоріжець, прийшовши на виборчу дільницю, усвідомлював, що від того, як він проголосує, залежатиме не лише його доля, а й доля його дітей».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *