Від плати за ліцензування торгівлі алкоголем і тютюном надійшло 7,2 мільйона гривень

Було анульовано 324 ліцензії, за несвоєчасну сплату призупинено дію 283 ліцензій.
Станом на 1 квітня поточного року згідно з даними Єдиного ліцензійного реєстру в Запорізькій області на обліку перебувають 2916 суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю алкогольними напоями і тютюновими виробами і мають 6591 діючу ліцензію.
З початку року співробітниками Регіонального управління Департаменту САТ ДПС України в Запорізькій області проведено 35 перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну та оптову торгівлю алкоголем і сигаретами. За матеріалами перевірок виявлено 37 порушень законодавства, а саме: торгівля за цінами, що нижче встановлених мінімальних роздрібних цін, реалізація напоїв і цигарок особам, які не досягли 18 років, торгівля без наявності ліцензії, а також продаж виробів за цінами, вищими за встановлені максимальні. Серед порушень також були випадки зберігання алкогольних напоїв без марок акцизного податку. За матеріалами перевірок, кількість яких, до речі, цього року у порівнянні з 2012-м скоротилася вдвічі, застосовано штрафних санкцій на суму 224,3 тисячі гривень.
Також з метою попередження порушення суб’єктами господарювання діючого законодавства співробітниками регіонального управління проводиться роз’яснювальна робота, спрямована на запобігання порушень у сфері обігу алкогольних напоїв і тютюнових виробів.

Прес-служба ДПС у Запорізькій області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *