Обсяги відшкодованого ПДВ запорізьким підприємствам вдвічі перевищують минулорічні

Як наголосив голова ДПС у Запорізькій області Олексій Тімарцев, у Запорізькому регіоні досягнуто позитивну тенденцію, коли держава повертає більше, ніж заявляють платники. Так, за перший квартал 2013 року запорізькі підприємства задекларували до відшкодування 81,3 мільйона гривень, сума перевищення становить більше 5 мільйонів гривень.
У підтвердження успішності практики результативної співпраці податкової з бізнесом свідчить статистика автоматичного відшкодування ПДВ. Так, у І кварталі в режимі он-лайн повернено майже 43 мільйони гривень ПДВ 8 платникам, що на понад 25 мільйонів гривень або практично на 60 % більше, ніж за січень-березень 2012 року. Крім того, на двох підприємства зросла і кількість учасників автоматичного відшкодування.
– Щомісяця упродовж останнього часу майже половина відшкодованого ПДВ повертається запорізьким підприємствам в автоматичному режимі. Це говорить про прагнення запорізького бізнесу підтримувати нову модель своєчасної компенсації цього податку на розрахункові рахунки підприємств. Вони дотримуються чітких критеріїв, передусім, зростання рівня заробітних плат, долі експорту та декларування прибуткової діяльності поряд із відмовою від схемного кредиту, – відзначив голова податкового відомства.
Водночас, з початку року запорізькі податківці упередили незаконно задекларований до відшкодування податок на додану вартість на загальну суму 844,4 мільйона гривень. І тут порівняно з минулорічними показниками спостерігається позитивна динаміка зменшення сум, які намагаються заявити суб’єкти господарювання всупереч законодавству, що також свідчить про зростання рівня податкової культури серед запорізьких платників.

Прес-служба ДПС у Запорізькій області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *