Гурт «Кімната Гретхен» виступив у Запоріжжі

А зараз команда активно гастролює по всій Україні. У рамках свого туру гурт у чергове завітав до Запоріжжя. Цього разу музиканти грали в арт-клубі «7-й Док».
Група прибула в наше місто з новим матеріалом: концерт почався з «Ordinary Was Out», «Cosmic Bowling», «Black Spase», «Clap Your Hands». Далі «Кімната» грала свої відомі пісні: «Walt Disney», «Exiting», «Never Wake Up» та «I Don’t Know», які змушували нечисленну запорізьку публіку не покидати танцпол. Справді, всидіти на місці під такі мелодії було важкувато – драйв та енергетика від музикантів миттєво передавалися публіці.
Гурт був приємно вражений дуже теплим прийомом запоріжців, тому аж тричі під гучні оплески хлопці виходили на біс. Так у фіналі був зіграний старий хіт групи під назвою «Євген».
Після закінчення перформенсу кореспонденти «Правди» поспілкувались з вокалістом і гітаристом гурту Антоном Кістріним.

– У цьому році Ви планували випустити вже другий за ліком альбом. Коли він вийде?
– Ми плануємо випустити його до офіційно запланованого апокаліпсису, – сміється Антон. – Взагалі, ми зрозуміли, коли працювали над першою платівкою, що краща пора для запису нових пісень – це короткі, проте теплі літні ночі. Тому альбом буде після літа.
– Які ваші плани на найближчий час?
– У травні будемо виступати на фестивалі «Мuz United», потім, влітку, ще на декількох фестивалях, включаючи «Тарасову гору», що відбудеться в Києві. Але, на жаль, в Україні велика проблема з організацією якісних концертів. Це тема для окремого інтерв’ю.
– Живі виступи не будуть заважати вашій студійній роботі над новими піснями?
– Ні. Ми ніколи не беремо творчих відпусток. Їздимо, куди нас запрошують, щоб на інших подивитися і себе показати. Це гарний досвід.
– Як Ви ставитесь до різноманітних інтернет-голосувань за музичні колективи чи пісні?
– Я не слідкую за тим, що відбувається в мережі з цього приводу. Наш гурт проти насилля в музиці. Усі мої знайомі музиканти в соціальних мережах просять проголосувати за них в різних конкурсах. Я не розумію і не підтримую подібне. Ми не просимо: «Проголосуйте за нас, будь ласка!» Ми не вважаємо музику спортом, коли це перетворюється на змагання спамерів, це смішно.
– Чи є в Запоріжжі групи, що грають у тому ж стилі, що й Ви?
– Ми товаришуємо з багатьма запорізькими колективами, але стилістично вони з нами не пересікаються. Шкода, що представників стилю indie-rock у нас дуже мало.
– Охарактеризуйте стиль музики, у якому Ви граєте.
– Музика формації «Кімната Гретхен» не воліє руйнувати стереотипи, адже автори її поважають закон. Музику цю можна слухати на шаленій швидкості за кермом авто і під час сімейного свята. Коли хворий і коли сам удома. Під цю музику можна готувати смачні десерти для друзів, можна роздивлятися місто, видершись на дах багатоповерхівки, можна закохуватися і кохатися.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *