Як у Запоріжжі інтим шукали

Чи мають подібні заклади ліцензію на законне існування та що насправді відбувається в подібних салонах – відповіді на ці питання намагалися знайти наші журналісти.
Зацікавившись темою, ми обдзвонили близько 30 номерів з оголошеннями еротичного масажу, телефони яких знайшли у ЗМІ та візитівках. Що ж пропонують своїм клієнтам запорізькі салони?
Робота у сфері секс-бізнесу стала настільки буденною та звичною, що запрошення можна отримати звичайними повідомленнями. Під час розслідування одна з наших журналісток також отримала «ВКонтакте» запрошення влаштуватися на роботу в ескорт-агентство, яке надає інтимні послуги.
Саме соціальна мережа «ВКонтакте» переповнена інформацією про масажні салони. Тут у простому пошуку по Запоріжжю ми знайшли більше 100 публічних сторінок з пропозиціями «масажу». Особливо цікавим було оголошення стосовно еротичних послуг у салоні «Cherry».
Організатори групи в соцмережі наголошують, що всі бажаючі можуть отримати не тільки професійний масаж, а й інтим. Найдорожче тут коштують «лесбі-шоу» та «послуги від пані» – по 500 та 700 гривень відповідно.
Влаштуватися на роботу в подібний салон може кожна дівчина.
Під час телефонної розмови з журналісткою, жінка повідомила, що із задоволенням прийме на роботу нову дівчину – мовляв, масажисток їм постійно бракує. «Ви гарна та сексуальна? Звісно, Ви нам підходите, чекаємо на співбесіду. Ми познайомимо Вас із дівчатами, навчимо мистецтву еротичного масажу та розповімо, що треба робити клієнту після нього», – впевнено переконував жіночий голос у телефоні. Але у подальшій розмові точне місцезнаходження салону нам не повідомили, а нашу журналістку попросили прийти на зустріч одну, без подруги, аргументуючи це тим, що наразі салону потрібна лише одна дівчина. Хоча кілька хвилин тому нам сказали, що дівчата, які працюють в салоні, змінюються постійно…
Пізніше ми дізнались, що шикарний салон еротичного масажу, знаходиться у звичайній квартирі на проспекті Леніна, 143.
Інформація про салон в соціальній мережі дещо відрізняється від реальності. Ось що розповів нам один з клієнтів «Cherry»: «Звернутися в цей салон мені порекомендував друг. Я домовився по телефону про час і місце зустрічі. Точне місцезнаходження салону мені так і не повідомили. Сказали лише те, що на зупинці мене зустріне дівчина. По дорозі до квартири (це я потім дізнався, що це квартира) ми перекинулися лише кількома словами. Коли я входив усередину, в квартирі був один охоронець. Потім мене запитали, на що саме я розраховую і яку суму зможу заплатити. Я сказав, що мені потрібен лише інтим. Спочатку поцікавились, що саме я бажаю, і запропонували вибрати дівчину за кольором волосся та очей. За годинний секс я віддав 450 гривень».
Не набагато більше «шифруються» щодо сексуальних послуг власники салону еротичних послуг, який розташований в районі вулиці Тюленіна. На сайті установи можна подивитися модельні фотосесії дівчат та обрати те, що тобі до смаку. Дівчата готові задовольнити будь-яку примху клієнта: тут можна замовити і «медсестру», і «турецьку служницю», і навіть «сувору вчительку».
Влаштуватися посередній дівчині в салон теж на диво просто. Цікаву історію нам розповіла знайома автора матеріалу: «Мені терміново потрібна була робота. Перебуваючи в активних пошуках, отримала запрошення «ВКонтакте» працювати масажисткою в салоні за досить високу заробітну плату. Представниця салону назначила зустріч у кафе по вулиці Тюленіна, де ми мали обговорити найважливіші деталі з моїм працевлаштуванням. Виявилося, що, окрім звичайного масажу, в салоні надаються ще й інтимні послуги, які мають досить високу собівартість. Такі умови мене не влаштовували, і я відмовилася від цієї пропозиції. За чашкою кави невідома людина переконувала мене в тому, що на сьогодні такий вид діяльності є одним з найоптимальніших і найприбутковіших. «Дівчатам важко знайти роботу, яка б забезпечувала високий заробіток. У наш час можна багато з чим не погоджуватись, але це вже залежить від конкретної ситуації. Кому сьогодні не потрібні «легкі» гроші?» – наполягала представниця салону».

У джазі не тільки дівчата
Ми вільно говоримо про те, що секс-послуги стали звичною справою. І те, що чоловіки охоче замовляють робітниць секс-бізнесу, є реаліями життя. А чи так просто жінкам отримати інтимні послуги від чоловіків? Спочатку пошук не дав результатів, проте все ж таки в одному салоні нам повідомили: «Так-так, у нас надають послуги чоловіки, але їх треба викликати, – почала адміністратор і тут же виправилась, – тобто попереджати раніше».
Чоловіча еротика відверто дискримінує жіночу – вона набагато дорожча. Послуги тут коштують від 300 грн і до… «Немає меж», – так нам сказали про найдорожче задоволення. Вибір різноманітний, інтиму немає, але про все треба домовлятись при зустрічі. Точної адреси не назвали, сказали, що біля бульвару Шевченка. Та що там адреси, вони навіть назви салону не оголосили, аргументуючи це тим, що вичерпну інформацію ми отримаємо при зустрічі.
Тенденцію розвитку еротичних салонів та збільшення відсотку працевлаштування дівчат у подібні установи нам пояснив експерт.
Анна Олександрівна Ольховська, юрист:
«За допомогою чарівних слів «значний матеріальний дохід» в оголошеннях про прийом на роботу масажисток віком від 18 до 25 років роботодавець – будемо його називати так – залучає безробітних молодих дівчат. Організовується нібито «законний» вид підприємницької діяльності, складаються цивільно-правові договори про прийом на роботу в якості масажисток, які кандидати укладають з роботодавцем. Роль у показаної «законності» роботи відіграють розписки дівчат із попередженням про притягнення до кримінальної відповідальності за надання інтимних послуг. На цьому етапі легальність бізнесу закінчується».

Український секс-бізнес, або Проституція як вона є
Усі спроби переслідувати, заборонити, контролювати або узаконити проституцію завжди народжували масу питань, що зачіпають моральні, релігійні, соціальні та інші глобальні проблеми. Тим не менш інтимними послугами користувалися, користуються і будуть користуватися. Україна посідає провідні місця за рівнем поширення хвороб, що передаються статевим шляхом.
У 2011 році, за словами голови правління Українського інституту соціальних досліджень Ольги Балакірєвої, сексом за гроші займалися приблизно 50 тисяч українок. Хоча в «Міжнародному альянсі з ВІЛ/СНІД в Україні» стверджують, що їх кількість більша – 70 тисяч. Повідомляється, що за 2011 р. в країні було встановлено 921 факт сутенерства, до кримінальної відповідальності притягнули понад 600 осіб, знешкоджено 10 злочинних груп, що працюють у цій сфері.
Протягом лише 4 місяців 2012 року розкрили 620 злочинів, з них понад 300 були пов’язані з утриманням місць розпусти.

Штраф! І займайся проституцією, скільки завгодно
Чим загрожує звідництво та заняття проституцією в нашій державі? Стосовно робітниць секс-бізнесу будуть складені адміністративні протоколи за ст. 181-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення – заняття проституцією. Ціна питання – штраф розміром від 85 до 170 грн. А ось організатор бізнесу понесе кримінальну відповідальність. За фактом буде порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 302 Кримінального кодексу України – створення або утримання місць розпусти і звідництво. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п’яти років.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *