ГлавнаяПубликации

Від плати за ліцензування торгівлі алкоголем і тютюном надійшло 7,2 мільйона гривень

12 апреля, 2013

У Запорізькому регіоні надходження від плати за ліцензії на право виробництва, роздрібної та оптової торгівлі за І квартал цього року виконані на 120,8%. За цей період регіональним управлінням видано 1551 ліцензію, з яких 761 – на право роздрібної торгівля алкогольними напоями, 790 – тютюновими виробам.

Було анульовано 324 ліцензії, за несвоєчасну сплату призупинено дію 283 ліцензій.
Станом на 1 квітня поточного року згідно з даними Єдиного ліцензійного реєстру в Запорізькій області на обліку перебувають 2916 суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю алкогольними напоями і тютюновими виробами і мають 6591 діючу ліцензію.
З початку року співробітниками Регіонального управління Департаменту САТ ДПС України в Запорізькій області проведено 35 перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну та оптову торгівлю алкоголем і сигаретами. За матеріалами перевірок виявлено 37 порушень законодавства, а саме: торгівля за цінами, що нижче встановлених мінімальних роздрібних цін, реалізація напоїв і цигарок особам, які не досягли 18 років, торгівля без наявності ліцензії, а також продаж виробів за цінами, вищими за встановлені максимальні. Серед порушень також були випадки зберігання алкогольних напоїв без марок акцизного податку. За матеріалами перевірок, кількість яких, до речі, цього року у порівнянні з 2012-м скоротилася вдвічі, застосовано штрафних санкцій на суму 224,3 тисячі гривень.
Також з метою попередження порушення суб’єктами господарювання діючого законодавства співробітниками регіонального управління проводиться роз’яснювальна робота, спрямована на запобігання порушень у сфері обігу алкогольних напоїв і тютюнових виробів.

Прес-служба ДПС у Запорізькій області

Календарь

Сентябрь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Авг    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Архивы

Интервью

Валерий Зотов: «Главный успех Александра Поляка в том, что ему поверили люди»

23 сентября бывшему мэру Запорожья Александру Поляку исполнился бы 71 год. Накануне этой даты мы встретились с ближайшим соратником Александра Владимировича Валерием Зотовым и вот, что он рассказал о своем друге и старшем товарище…

Читать полностью...

Евгений Шевченко: «Налоговый пресс сдерживает развитие украинского бизнеса и самого государства»Координатор «Полка Победы» Андрей Иванов: «Новый языковой закон дестабилизирует Украину»Александр Васильев: «В Украине скоро появится рынок экологических товаров»

Ностальгия

Сорок лет без

Высоцкий

 

Сегодня исполняется 40 лет со дня смерти Владимира Семеновича Высоцкого. Его аккорд звучит сквозь толщу времени и вдохновляет новые поколения. Вдохновляет жить и любить.

 

Читать полностью...

Постамент памятника Ленину демонтируютПоздравляем любимых читателей с Днем Победы!Запорожские коммунисты отпраздновали Первомай

Спорт

Футболисты «Металлурга» возобновили тренировки

Меаллург

 

Футболисты запорожского «Металлурга» возобновили тренировки в Запорожье после вынужденного отпуска, связанного с карантином, и сбора в Турции.

Читать полностью...

Профессиональный бокс против ММА: за кем будущее?Запорожье примет игры Кубка ДэвисаВ запорожском «Металлурге» сменился тренерский штаб