ГлавнаяПубликации

Новости

В Запорожье освобождены члены банды, в которую входят бывшие «беркутовцы», грабившие и пытавшие людей

Банда11 июня по неполному решению Апелляционного суда Запорожской области освобождены из-под стражи двое из пяти членов преступной группы, совершавшей вооруженные налеты и пытавшей своих жертв в Запорожской и Днепропетровской области.

Читать полностью...

Назначение главврача 5-й больницы откладывается по решению судаВ областной больнице выявлена схема сдачи в аренду аптек за бесценокДорогие журналисты!В Запорожье еще один прокурор восстановлен в должности по решению судаЖитель Запорожья спас двух тонувших детейСуд снова признал действия прокурора Запорожской области Валерия Романова незаконными – платить за него придется всем запорожцамЗапорожскую область может посетить ПрезидентСуд восстановил в должности незаконно уволенного запорожского прокурораПрезидент наградил орденом «За мужество» запорожского ветерана Ивана ЗалужногоВ Запорожье зажгли «Огонь памяти»

Від плати за ліцензування торгівлі алкоголем і тютюном надійшло 7,2 мільйона гривень

12 апреля, 2013

У Запорізькому регіоні надходження від плати за ліцензії на право виробництва, роздрібної та оптової торгівлі за І квартал цього року виконані на 120,8%. За цей період регіональним управлінням видано 1551 ліцензію, з яких 761 – на право роздрібної торгівля алкогольними напоями, 790 – тютюновими виробам.

Було анульовано 324 ліцензії, за несвоєчасну сплату призупинено дію 283 ліцензій.
Станом на 1 квітня поточного року згідно з даними Єдиного ліцензійного реєстру в Запорізькій області на обліку перебувають 2916 суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю алкогольними напоями і тютюновими виробами і мають 6591 діючу ліцензію.
З початку року співробітниками Регіонального управління Департаменту САТ ДПС України в Запорізькій області проведено 35 перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну та оптову торгівлю алкоголем і сигаретами. За матеріалами перевірок виявлено 37 порушень законодавства, а саме: торгівля за цінами, що нижче встановлених мінімальних роздрібних цін, реалізація напоїв і цигарок особам, які не досягли 18 років, торгівля без наявності ліцензії, а також продаж виробів за цінами, вищими за встановлені максимальні. Серед порушень також були випадки зберігання алкогольних напоїв без марок акцизного податку. За матеріалами перевірок, кількість яких, до речі, цього року у порівнянні з 2012-м скоротилася вдвічі, застосовано штрафних санкцій на суму 224,3 тисячі гривень.
Також з метою попередження порушення суб’єктами господарювання діючого законодавства співробітниками регіонального управління проводиться роз’яснювальна робота, спрямована на запобігання порушень у сфері обігу алкогольних напоїв і тютюнових виробів.

Прес-служба ДПС у Запорізькій області

Календарь

Июнь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Архивы

Ностальгия

Поздравляем с Днем Победы!

День Победы«Правда» поздравляет всех своих читателей, которым дорога дата 9 мая как Дня Победы – праздника мужества и воинской славы.

Читать полностью...

Запорожские коммунисты отпраздновали ПервомайУшел из жизни ветеран запорожской журналистикиК 79-летию Владимира Высоцкого

Спорт

Савик Шустер покажет «Футбольные страсти»

Футбольные страсти Савика ШустераВо время чемпионата мира по футболу-2018 Савик Шустер начал вести свой видеоблог на канале Youtube, где зрители могут увидеть ежедневную аналитику в авторском формате, которого ни в Украине, ни в мире еще никто не делал.

Читать полностью...

В Запорожье пройдет турнир по гиревому спорту на Кубок Андрея ПервозванногоТурнир памяти Цыбульских перебрался в КПУВ Запорожье пройдут «бои без правил»