Перенесено терміни сплати податку на нерухоме майно для фізичних осіб

Платник може повернути ці кошти за заявою або залишити їх на наступний рік чи перерахувати у залік інших податкових зобов’язань», – заявила заступник начальника ДПІ в Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя ГУ Міндоходів у Запорізькій області Тетяна Фролова.
Відповідно до Законопроекту податок на нерухомість сплачуватиметься фізичними особами у 2014 році за поточний 2013 рік.
Пільга застосовуватиметься для власників:
– квартир, сумарна житлова площа яких не перевищує 120 м кв.;
– будинків, сумарна житлова площа яких не перевищує 250 м кв.;
– квартир та будинків – 370 м кв.
Ставки податку будуть диференційовані.
Для власників:
– квартир – не більше 1 % мінімальної заробітної плати (м.з.п), житлова площа яких не перевищує 240 кв. метрів, 2,7 % у разі перевищення;
– будинків – не більше 1 % м.з.п., житлова площа яких не перевищує 500 кв. метрів, 2,7 % у разі перевищення;
– квартир та будинків – не більше 1 % м.з.п., житлова площа яких не перевищує 740 кв. метрів, 2,7 % у разі перевищення.
Платники податків можуть безперешкодно отримати сплачені кошти за податок на нерухомість. Для цього їм потрібно лише звернутися із заявою до податкових інспекцій.
Однак робити це потрібно після набрання чинності Закону України, яким внесено зміни до адміністрування цього податку, та не пізніше трьох років з дня сплати коштів.
У заяві платник має чітко вказати напрям перерахування коштів – на поточний рахунок у банку або повернення готівкою по чеку. Також сплачені кошти можна зарахувати до сплати податку на нерухомість у 2014 році або перерахувати на погашення грошового зобов’язання з інших платежів, які контролюються Міндоходів.
Після отримання такої заяви орган Міндоходів готує висновок про повернення відповідних сум коштів з бюджету та передає його до органу Держказначейства для перерахування коштів платнику.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *