ГлавнаяНовости

Перенесено терміни сплати податку на нерухоме майно для фізичних осіб

22 июля, 2013

«Проектом Закону № 2405, який прийняла Верховна Рада, передбачено відстрочення сплати податку на нерухоме майно, а також переглянуто порядок застосування пільги з цього податку. У Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя лише декілька осіб встигли сплатити цей податок за 2013 рік. Але вони можуть не хвилюватися: ці кошти не пропадуть.

Платник може повернути ці кошти за заявою або залишити їх на наступний рік чи перерахувати у залік інших податкових зобов’язань», – заявила заступник начальника ДПІ в Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя ГУ Міндоходів у Запорізькій області Тетяна Фролова.
Відповідно до Законопроекту податок на нерухомість сплачуватиметься фізичними особами у 2014 році за поточний 2013 рік.
Пільга застосовуватиметься для власників:
– квартир, сумарна житлова площа яких не перевищує 120 м кв.;
– будинків, сумарна житлова площа яких не перевищує 250 м кв.;
– квартир та будинків – 370 м кв.
Ставки податку будуть диференційовані.
Для власників:
– квартир – не більше 1 % мінімальної заробітної плати (м.з.п), житлова площа яких не перевищує 240 кв. метрів, 2,7 % у разі перевищення;
– будинків – не більше 1 % м.з.п., житлова площа яких не перевищує 500 кв. метрів, 2,7 % у разі перевищення;
– квартир та будинків – не більше 1 % м.з.п., житлова площа яких не перевищує 740 кв. метрів, 2,7 % у разі перевищення.
Платники податків можуть безперешкодно отримати сплачені кошти за податок на нерухомість. Для цього їм потрібно лише звернутися із заявою до податкових інспекцій.
Однак робити це потрібно після набрання чинності Закону України, яким внесено зміни до адміністрування цього податку, та не пізніше трьох років з дня сплати коштів.
У заяві платник має чітко вказати напрям перерахування коштів – на поточний рахунок у банку або повернення готівкою по чеку. Також сплачені кошти можна зарахувати до сплати податку на нерухомість у 2014 році або перерахувати на погашення грошового зобов’язання з інших платежів, які контролюються Міндоходів.
Після отримання такої заяви орган Міндоходів готує висновок про повернення відповідних сум коштів з бюджету та передає його до органу Держказначейства для перерахування коштів платнику.

Календарь

Октябрь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Сен    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Архивы

Интервью

Валерий Зотов: «Главный успех Александра Поляка в том, что ему поверили люди»

23 сентября бывшему мэру Запорожья Александру Поляку исполнился бы 71 год. Накануне этой даты мы встретились с ближайшим соратником Александра Владимировича Валерием Зотовым и вот, что он рассказал о своем друге и старшем товарище…

Читать полностью...

Евгений Шевченко: «Налоговый пресс сдерживает развитие украинского бизнеса и самого государства»Координатор «Полка Победы» Андрей Иванов: «Новый языковой закон дестабилизирует Украину»Александр Васильев: «В Украине скоро появится рынок экологических товаров»

Ностальгия

Сорок лет без

Высоцкий

 

Сегодня исполняется 40 лет со дня смерти Владимира Семеновича Высоцкого. Его аккорд звучит сквозь толщу времени и вдохновляет новые поколения. Вдохновляет жить и любить.

 

Читать полностью...

Постамент памятника Ленину демонтируютПоздравляем любимых читателей с Днем Победы!Запорожские коммунисты отпраздновали Первомай

Спорт

Футболисты «Металлурга» возобновили тренировки

Меаллург

 

Футболисты запорожского «Металлурга» возобновили тренировки в Запорожье после вынужденного отпуска, связанного с карантином, и сбора в Турции.

Читать полностью...

Профессиональный бокс против ММА: за кем будущее?Запорожье примет игры Кубка ДэвисаВ запорожском «Металлурге» сменился тренерский штаб