ГлавнаяНовости

Перенесено терміни сплати податку на нерухоме майно для фізичних осіб

22 июля, 2013

«Проектом Закону № 2405, який прийняла Верховна Рада, передбачено відстрочення сплати податку на нерухоме майно, а також переглянуто порядок застосування пільги з цього податку. У Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя лише декілька осіб встигли сплатити цей податок за 2013 рік. Але вони можуть не хвилюватися: ці кошти не пропадуть.

Платник може повернути ці кошти за заявою або залишити їх на наступний рік чи перерахувати у залік інших податкових зобов’язань», – заявила заступник начальника ДПІ в Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя ГУ Міндоходів у Запорізькій області Тетяна Фролова.
Відповідно до Законопроекту податок на нерухомість сплачуватиметься фізичними особами у 2014 році за поточний 2013 рік.
Пільга застосовуватиметься для власників:
– квартир, сумарна житлова площа яких не перевищує 120 м кв.;
– будинків, сумарна житлова площа яких не перевищує 250 м кв.;
– квартир та будинків – 370 м кв.
Ставки податку будуть диференційовані.
Для власників:
– квартир – не більше 1 % мінімальної заробітної плати (м.з.п), житлова площа яких не перевищує 240 кв. метрів, 2,7 % у разі перевищення;
– будинків – не більше 1 % м.з.п., житлова площа яких не перевищує 500 кв. метрів, 2,7 % у разі перевищення;
– квартир та будинків – не більше 1 % м.з.п., житлова площа яких не перевищує 740 кв. метрів, 2,7 % у разі перевищення.
Платники податків можуть безперешкодно отримати сплачені кошти за податок на нерухомість. Для цього їм потрібно лише звернутися із заявою до податкових інспекцій.
Однак робити це потрібно після набрання чинності Закону України, яким внесено зміни до адміністрування цього податку, та не пізніше трьох років з дня сплати коштів.
У заяві платник має чітко вказати напрям перерахування коштів – на поточний рахунок у банку або повернення готівкою по чеку. Також сплачені кошти можна зарахувати до сплати податку на нерухомість у 2014 році або перерахувати на погашення грошового зобов’язання з інших платежів, які контролюються Міндоходів.
Після отримання такої заяви орган Міндоходів готує висновок про повернення відповідних сум коштів з бюджету та передає його до органу Держказначейства для перерахування коштів платнику.

Календарь

Январь 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Архивы

Интервью

Валерий Зотов: «Главный успех Александра Поляка в том, что ему поверили люди»

23 сентября бывшему мэру Запорожья Александру Поляку исполнился бы 71 год. Накануне этой даты мы встретились с ближайшим соратником Александра Владимировича Валерием Зотовым и вот, что он рассказал о своем друге и старшем товарище…

Читать полностью...

Евгений Шевченко: «Налоговый пресс сдерживает развитие украинского бизнеса и самого государства»Координатор «Полка Победы» Андрей Иванов: «Новый языковой закон дестабилизирует Украину»Александр Васильев: «В Украине скоро появится рынок экологических товаров»

Спорт

Ушла из жизни легенда запорожского футбола – Игорь Черкун

ЧеркунНа 57-м году жизни скончался Игорь Черкун – футболист, ставший легендой запорожского футбола в составе клубов «Металлург» и «Торпедо».

Читать полностью...

Первая победа «Ингульца» в сезонеВ Запорожье прошел «Велодень-2021»Футболисты «Металлурга» возобновили тренировки