ГлавнаяПубликации

Новости

Украинские партизаны распространили на оккупированном Запорожье открытки

02Бойцы украинского подпольного сопротивления в Запорожской области распространили листовки обещаниями Нюрнбергского трибунала оккупантам и коллаборантам.

Читать полностью...

Запорожцев предупредили о возможных задержках с вывозом мусораЕвгений Черняк передал журналистам защитное снаряжениеБританская разведка: оккупанты готовят наступление на Запорожье10 чиновников Запорожской области, похищенных оккупантамиЦерковь призывает православных запорожцев стать спасателямиЗапорожьеоблэнерго приостанавливает подключение к электросетям новых абонентовСемья Макайя из Донецка нашла в Запорожье новый дом и снова его не потеряетЗапорожских детей-сирот эвакуируют в безопасные места«Укрзалізниця» пустила через Запорожье дополнительные поезда на мореВ Запорожье подростки награждены символическими «Оскарами»

«У ВСЯКОГО СВОЯ ДОЛЯ І СВІЙ ШЛЯХ ШИРОКИЙ…»

16 февраля, 2012

DSCN3313_Кожна людина щодня творить своє життя і біографію. Життя – це різноманітність біографій: духовної, фізичної, почуттєвої, родинної, професійно-суспільної, науково-педагогічної. «У всякого своя доля і свій шлях широкий…». Такі, здавалося б, прості і мудрі слова українського пророка і генія, поета і художника Т.Г. Шевченка. Життя – це довга і широка нива, і якщо добром засієш її, добро і пожнеш.

Мені в житті пощастило, що на моєму життєвому шляху зустрілися такі люди, як Казаков Борис Іванович і Чадов Едуард Антонович.
Вже майже більше 20 років я знайомий з ними.
Життєвий досвід і принципи цих людей мають бути прикладом для наслідування.
Майже 40 років свого життя Казаков Б.І. присвятив цивільній обороні. Він – ветеран цивільного захисту, викладач вищої категорії обласних курсів підвищення кваліфікації керівних кадрів. Усі свої знання, життєвий досвід і енергію Борис Іванович віддає навчанню керівного складу цивільного захисту Запорізької області, веде активну пропагандистську роботу, виступає з лекціями, бесідами, опублікував в газетах, журналах, засобах масової інформації більше 10 статей щодо дій населення в надзвичайних ситуаціях. Чадов Едуард Антонович цього року буде святкувати своє 75-річчя з дня народження. Він і зараз повний сил і енергії. Більше 30 років свого життя він віддав системі цивільного захисту. Його ім’я знайоме багатьом фахівцям управлінь і відділів цивільного захисту Запорізької області і особливо працівникам курсів цивільної оборони, як автора навчально-методичних розробок, навчальних посібників в допомогу викладачам з БЖД шкіл і дошкільних закладів. Як завідувач методичного кабінету, методист вищої категорії він усю свою енергію, знання та педагогічний досвід віддає удосконаленню навчально-методичної бази НМЦ ЦЗ і БЖД Запорізької області, веде активну роботу, публікує статті з метою пропаганди передового досвіду найбільш досвідчених працівників курсів.
Від них завжди можна отримати мудру пораду. Висока професійна підготовка, чесність і порядність, здатність вислухати і почути кожного найбільш характерні їм в роботі з людьми.
Їх не зраджує творча наснага, працездатність і працьовитість, вони не перестають самі вчитися і навчати колег, передають свій багатий досвід, зберігають свою особистість.
За великий внесок у справу цивільної оборони Наказом Президії Асоціації ветеранів війни та МНС України від 29.01.2012 року №3 вони були нагороджені Почесною відзнакою ветеранів війни та МНС України «Орден – «Честь і слава».
Щиро бажаю Борису Івановичу і Едуарду Антоновичу доброго здоров’я, сімейного щастя, творчих успіхів і благополуччя.

 

Календарь

Март 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Фев    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Архивы

Интервью

Валерий Зотов: «Главный успех Александра Поляка в том, что ему поверили люди»

23 сентября бывшему мэру Запорожья Александру Поляку исполнился бы 71 год. Накануне этой даты мы встретились с ближайшим соратником Александра Владимировича Валерием Зотовым и вот, что он рассказал о своем друге и старшем товарище…

Читать полностью...

Евгений Шевченко: «Налоговый пресс сдерживает развитие украинского бизнеса и самого государства»Координатор «Полка Победы» Андрей Иванов: «Новый языковой закон дестабилизирует Украину»Александр Васильев: «В Украине скоро появится рынок экологических товаров»