ГлавнаяНовости

Прокуратура припинила незаконне використання земель

8 апреля, 2014

Куйбишевською міжрайонною прокуратурою особлива увага приділяється питанням додержання земельного законодавства та захисту інтересів держави у земельній сфері, у тому числі щодо законності винесення органами виконавчої влади та місцевого самоврядування рішень про надання земельних ділянок у власність та користування.

За три місяці поточного року міжрайпрокуратурою у вказаній сфері пред’явлено три позовні заяви про повернення до держави земельних ділянок загальною площею 31 га, вартістю 1,8 млн грн, та відшкодовано до Державного бюджету 95 тис. грн.
Так, наприклад перевіркою встановлено, що розпорядженням голови Куйбишевської районної державної адміністрації у порушення вимог земельного законодавства двом громадянам надано у власність земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на яких розташований курган. У подальшому на підставі вказаного розпорядження громадяни отримали державні акти на право приватної власності на землю, у яких були відсутні позначки про наявність на земельних ділянках пам’ятки археології – кургану площею 0,13, га вартість якого 1,7 млн грн.
За результатами перевірки міжрайпрокуратурою направлено до Куйбишевського районного суду позовну заяву про повернення до держави вказаної земельної ділянки, яка задоволена в повному обсязі.
Наразі міжрайпрокуратурою вживаються заходи щодо примусового виконання рішення суду та відновлення інтересів держави.

Календарь

Январь 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Архивы

Интервью

Валерий Зотов: «Главный успех Александра Поляка в том, что ему поверили люди»

23 сентября бывшему мэру Запорожья Александру Поляку исполнился бы 71 год. Накануне этой даты мы встретились с ближайшим соратником Александра Владимировича Валерием Зотовым и вот, что он рассказал о своем друге и старшем товарище…

Читать полностью...

Евгений Шевченко: «Налоговый пресс сдерживает развитие украинского бизнеса и самого государства»Координатор «Полка Победы» Андрей Иванов: «Новый языковой закон дестабилизирует Украину»Александр Васильев: «В Украине скоро появится рынок экологических товаров»

Спорт

Ушла из жизни легенда запорожского футбола – Игорь Черкун

ЧеркунНа 57-м году жизни скончался Игорь Черкун – футболист, ставший легендой запорожского футбола в составе клубов «Металлург» и «Торпедо».

Читать полностью...

Первая победа «Ингульца» в сезонеВ Запорожье прошел «Велодень-2021»Футболисты «Металлурга» возобновили тренировки