ГлавнаяНовости

Прокуратура припинила незаконне використання земель

8 апреля, 2014

Куйбишевською міжрайонною прокуратурою особлива увага приділяється питанням додержання земельного законодавства та захисту інтересів держави у земельній сфері, у тому числі щодо законності винесення органами виконавчої влади та місцевого самоврядування рішень про надання земельних ділянок у власність та користування.

За три місяці поточного року міжрайпрокуратурою у вказаній сфері пред’явлено три позовні заяви про повернення до держави земельних ділянок загальною площею 31 га, вартістю 1,8 млн грн, та відшкодовано до Державного бюджету 95 тис. грн.
Так, наприклад перевіркою встановлено, що розпорядженням голови Куйбишевської районної державної адміністрації у порушення вимог земельного законодавства двом громадянам надано у власність земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на яких розташований курган. У подальшому на підставі вказаного розпорядження громадяни отримали державні акти на право приватної власності на землю, у яких були відсутні позначки про наявність на земельних ділянках пам’ятки археології – кургану площею 0,13, га вартість якого 1,7 млн грн.
За результатами перевірки міжрайпрокуратурою направлено до Куйбишевського районного суду позовну заяву про повернення до держави вказаної земельної ділянки, яка задоволена в повному обсязі.
Наразі міжрайпрокуратурою вживаються заходи щодо примусового виконання рішення суду та відновлення інтересів держави.

Календарь

Март 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Фев    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Архивы

Ностальгия

Поздравляем любимых читателей с Днем Победы!

День Победы

 

«Правда» поздравляет всех своих читателей, которым дорога дата 9 мая как Дня Победы – праздника мужества и воинской славы.

 

Читать полностью...

Запорожские коммунисты отпраздновали ПервомайУшел из жизни ветеран запорожской журналистикиК 79-летию Владимира Высоцкого