ГлавнаяНовости

Прокуратура припинила незаконне використання земель

8 апреля, 2014

Куйбишевською міжрайонною прокуратурою особлива увага приділяється питанням додержання земельного законодавства та захисту інтересів держави у земельній сфері, у тому числі щодо законності винесення органами виконавчої влади та місцевого самоврядування рішень про надання земельних ділянок у власність та користування.

За три місяці поточного року міжрайпрокуратурою у вказаній сфері пред’явлено три позовні заяви про повернення до держави земельних ділянок загальною площею 31 га, вартістю 1,8 млн грн, та відшкодовано до Державного бюджету 95 тис. грн.
Так, наприклад перевіркою встановлено, що розпорядженням голови Куйбишевської районної державної адміністрації у порушення вимог земельного законодавства двом громадянам надано у власність земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на яких розташований курган. У подальшому на підставі вказаного розпорядження громадяни отримали державні акти на право приватної власності на землю, у яких були відсутні позначки про наявність на земельних ділянках пам’ятки археології – кургану площею 0,13, га вартість якого 1,7 млн грн.
За результатами перевірки міжрайпрокуратурою направлено до Куйбишевського районного суду позовну заяву про повернення до держави вказаної земельної ділянки, яка задоволена в повному обсязі.
Наразі міжрайпрокуратурою вживаються заходи щодо примусового виконання рішення суду та відновлення інтересів держави.

Календарь

Июль 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Архивы

Интервью

Валерий Зотов: «Главный успех Александра Поляка в том, что ему поверили люди»

23 сентября бывшему мэру Запорожья Александру Поляку исполнился бы 71 год. Накануне этой даты мы встретились с ближайшим соратником Александра Владимировича Валерием Зотовым и вот, что он рассказал о своем друге и старшем товарище…

Читать полностью...

Евгений Шевченко: «Налоговый пресс сдерживает развитие украинского бизнеса и самого государства»Координатор «Полка Победы» Андрей Иванов: «Новый языковой закон дестабилизирует Украину»Александр Васильев: «В Украине скоро появится рынок экологических товаров»

Спорт

В Запорожье прошел «Велодень-2021»

bikeday_zpПосле прошлогоднего перерыва, вызванного эпидемией коронавируса, в Запорожье возобновились традиционные «Велодни».

Читать полностью...

Футболисты «Металлурга» возобновили тренировкиПрофессиональный бокс против ММА: за кем будущее?Запорожье примет игры Кубка Дэвиса