ГлавнаяГлас народа

Новости

Молочный лиман признан местом экологической катастрофы

limanНа экстренном заседании региональной комиссии по вопросам техногенно-экологической безопасности и чрезвычайных ситуаций сегодня обсуждался массовый мор пиленгаса в промоине Молочного лимана.

Читать полностью...

Спикер парламента Болгарии совершает рабочую поездку по Запорожской областиИтоги визита Юрия Луценко в Запорожье: задержание Комиссарова, подозрение Сину, благодарность РомановуЮрий Луценко может поменять запорожского прокурораВ Запорожье обыскали полицию охраныВетераны АТО после блокирования Госгеокадастра в Запорожье добились разговора с губернаторомСуд обязал зарегистрировать в ЕРДР сведения о злоупотреблениях военной прокуратурыСуд восстановил в должности главврача 5-й горбольницыВ Запорожье СБУ проводит обыск у основателя «Полка Победы»Завод «Продмаш» в Мелитополе пришел в упадокТриста тысяч учеников сели за парты в Запорожской области

Сотни предпринимателей вышли на акцию протеста в Запорожье

15 февраля, 2017

predprinimateli1

 

Около пятисот представителей малого бизнеса сегодня вышли на митинг в Запорожье. Сначала предприниматели митинговали перед облгосадминистрацией, а затем прошли по главному проспекту города к мэрии, где завершили свое мероприятие. В мероприятии также были заметены местные руководители и активисты практически всех городских партий левого толка – как действующих (типа партии «Социалисты»), так и распущенных (Компартии).

 

Сами же предприниматели протестовали против увеличения налогов и штрафов, отсутствия поддержки отечественных производителей товаров и услуг. Претензии накопились у малого бизнеса ко всем ветвям власти – как центральным, так и местным. В частности, предприниматели сформулировали ряд требований к Президенту, Кабинету министров, Верховной Раде и городскому голове Запорожья Владимиру Буряку. Эти претензии протестующие выразили в резолюции митинга, текст которой ниже мы приводим полностью.

 

predprinimateli2

 

predprinimateli3

 

predprinimateli4

РЕЗОЛЮЦІЯ

 

15 лютого 2017 року

м. Запоріжжя

 

Ми, учасники мітингу, висловлюємо своє обурення тим, що нинішнє керівництво держави, яке прийшло до влади на хвилі революції Гідності, зрадило ідеали цієї революції, порушує вимоги Конституції та Законів України, погіршує умови життя більшості людей та створює нестерпні умови ведення малого та середнього бізнесу.

 

У той час, як в інших державах знижують податки, створюють сприятливі умови для ведення бізнесу та нових робочих місць, в Україні поступають навпаки. Збільшується оподаткування підприємців та зростають штрафні санкції; закуповується продукція іноземних держав, а наші підприємства залишаються без замовлень, внаслідок чого різко зростає бізробіття.

 

Паразити кланово-олігархічної системи проникли в усі органи держави та обдирають до нитки народ України.

 

Народні депутати України, порушуючи принцип стабільності законодавства, змінили значну кількість законів, до виконання яких не змогли підготуватись ні підприємці, ні посадовці.

Президент України не виконує функції гаранта Конституції України так як підписує закони, прийняті з порушенням Конституції України. Особливе обурення викликають факти «кнопкодавства», що є прямим порушенням Конституції, які заохочуються Президентом України, який жодного разу не ветував закони, прийняті з даним порушенням.

 

Уряд України разом із Національним Банком занепокоєні лише отриманням чергового траншу для дерибану та пошуком засобів чергового здирництва з населення та малого бізнесу.

 

Місцева влада не захищає малий бізнес, а накладає додаткові вимоги, виконати які законним шляхом неможливо.

 

Зазначені вище, а також інші численні порушення, створені нинішньою владою, переконливо свідчать про те, що ця влада, як і попередня, діє в угоду олігархам та намагається зачистити економічний простір України від малого та середнього бізнесу, боячись створення потужного середнього класу в Україні.

 

За таких умов, нам не залишається іншого виходу, як заявити, що ми, керуючись принципом верховенства права.

 

ЗАЯВЛЯЄМО:

 

ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ ТА ПІДПРИЄМЦІ НЕ ЗОБОВ’ЯЗАНІ ВИКОНУВАТИ ЗАКОНИ, ЯКІ ПРИЙНЯТІ ТА НАБРАЛИ ЧИННОСТІ З ПОРУШЕННЯМ КОНСТИТУЦІЇ ТА ЗАКОНІВ УКРАЇНИ.

 

З метою встановлення в Україні Конституційного правопорядку, недопущення зловживань владою,

 

ВИМАГАЄМО:

 

1. Від Верховної Ради України:

 

1.1 привести Податковий кодекс у відповідність із Конституцією України;

 

1.2 не порушувати у подальшому Конституцію та закони України. Попереджаємо, що у разі недотримання цієї вимоги, до винних осіб будемо застосовувати методи народної люстрації;

 

1.3 відновити фінансування для хворих, які страждають на онкозахворювання, серцево-судинними та іншими захворюваннями.

 

1.4 скасувати п.20 Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» № 5130 від 15.09.2016 року в частині обов’язкової сплати ЄСВ навіть у період, коли платником не отриманий прибуток та не велася господарська діяльність.

 

1.5 припинити зловживання, крадіжки (розбавлення повітрям) газу на всіх рівнях його розподілу і постачання (оператора газових ліній).

 

1.6 зобов’язати регулятора (НКРЕКП) розробити систему тарифів на основі якості газу в точці його передачі кінцевому споживачеві та забезпечити українцям право платити за якісний газ, а не за повітря!

 

1.7 знизити вартість електроенергії для потреб населення міста Запоріжжя та Запорізької області, як регіону, що забезпечує постачання електроенергії для всієї України! Затвердити для міста Запоріжжя та області пільгові тарифи за електроенергію!

 

1.8 встановити штрафні санкції за порушення, допущені в ході ведення підприємницької діяльності, співмірні з величиною порушення.

 

1.9 вимагаємо законодавчо передбачити залучення членів громад до прийняття рішень з питань користування землею, розвитку малого і середнього бізнесу на селі. Пропонуємо на 5 років звільнити новостворені бізнеси на селі від оподаткування.

 

1.10 встановити граничні строки вирішення кримінальної справи шляхом внесення змін у ч.1 ст.21; ст.28 та ст.114 КПК України з метою запобігання затягування розгляду справи.

 

1.11 внести зміні до КУпАП щодо збільшення штрафів за торгівлю у невстановлених місцях з метою запобігання розвитку стихійної торгівлі.

 

2. Від Президента України:

 

2.1 почати реальне виконання обов’язків Гаранта Конституції України;

 

2.2. ветувати закони, прийняті з порушенням регламенту Верховної Ради;

 

2.3 у разі внесення на підпис закону, який регулює відносини, пов’язані з суб’єктами малого чи середнього бізнесу, підготовленого без участі громадськості та порушенням порядку, визначеного Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» чи прийнятого з порушенням Закону України «Про Регламент Верховної Ради України» чи такого, що містить перешкоди розвитку малого та середнього підприємництва, ветувати його;

 

2.4 встановити відповідальність Президента и депутатів України за невиконання передвиборчих обіцянок шляхом введення простого механізму дострокового відзиву;

 

2.5 проведення Земельної реформи і прийняття Закону України у 2017 році «Про обіг земель сільськогосподарського призначення».

 

3. Від Кабінету Міністрів України:

 

3.1 вжити заходи із виправлення помилок, допущених при підготовці Податкового кодексу України та інших антибізнесових законів, прийнятих Верховною Радою України за ініціативи Уряду;

 

3.2 притягнути до відповідальності осіб, винуватих у порушенні Конституції та Законів України, прав підприємців на участь в управління державними справами, а також у створені перешкод розвитку підприємництва;

 

3.3 припинити хибну практику порушення Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» при підготовці законопроектів та проектів Урядових постанов.

 

3.4 вжити заходів щодо недопущення нарахування та виплати працівникам державних установ заробітної плати, розмір якої перевищує 50 розмірів мінімальної заробітної плати;

 

3.5 відновлення фінансування для хворих, які страждають на онкозахворювання, серцево-судинні та інші тяжкі захворювання;

 

3.6 встановити справедливу систему дотацій для сільського господарства.

 

3.7 надати чіткі роз’яснення по орендній платі за землю, її оцінку та можливу приватизацію.

 

3.8 заборонити податковим та фіскальним органам втручатися в діяльність підприємств базової галузі сільського господарства, селянських і фермерських господарств без рішення суду.

 

Від міського голови м. Запоріжжя

 

4.1 не підписувати рішення сесії Запорізької міської ради, які прийняті без врахування пропозицій Державної регуляторної служби України;

 

4.2 припинити правозастосування рішення Запорізької міської ради від 25.08.2016 №52 «Про затвердження Положень, що регулюють правовідносини функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та об’єктів дрібнороздрібної торговельної мережі на території м. Запоріжжя» та вжити заходів із приведення порядку розміщення тимчасових споруд у м. Запоріжжя у відповідність з чинним законодавством України;

 

4.3 сприяти виконанню вимог Правил роздрібної торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами щодо стихійної торгівлі в м. Запоріжжі шляхом надання розпоряджень правоохоронним органам з приводу посилення контролю та негайного усунення даних порушень.

 

 

Календарь

Сентябрь 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Авг    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Архивы

Интервью

Николай Лозовой: «Авиации Украины быть!»

lozovoy01С 19 по 25 июня в Париже прошел традиционный авиасалон Ле Бурже, на котором побывали и запорожцы. Среди них – основатель и главный редактор специализирующегося на авиационной тематике журнала «Avia Prime» Николай Лозовой, который рассказал «Правде» об увиденном во Франции.

Читать полностью...

Александр Шацкий: «Если правосудие будет работать как в Америке, я – за эксперименты»Юрий Шутак: «В судебной системе наблюдается коллапс»Ростислав Шурма: «Хочу, чтобы «Запорожсталь» не была градообразующим предприятием»

Ностальгия

К 79-летию Владимира Высоцкого

visotsky

 

 

 

Сегодня Владимиру Семеновичу Высоцкому исполнилось бы 79 лет. С Запорожьем этого великого человека связывает многое…

Читать полностью...

В Запорожье почтили память погибших «афганцев» и защитников РодиныЗапорожцев приглашают на балЯрко и быстро

Спорт

В Мелитополе пройдут православные спортивные игры

volodymyr30 сентября в г. Мелитополь состоятся III православные спортивные игры на Кубок святого равноапостольного князя Владимира среди благочиний (структурных подразделений) Запорожской епархии Украинской Православной Церкви.

Читать полностью...

Для тренировок атлетов и гимнастов будут выделены бюджетные средстваВ Запорожье пройдет всеукраинский турнир по дзюдо памяти ЦыбульскихВ Запорожской области проходит футбольный кубок ЮНИСЕФ